Raatimiehenkatu 22, 53100 Lappeenranta
Puh. 010 420 8200
info@virike.fi
Liikettä läpi elämän

Virikkeen väki


Haluamme palvella asiakkaitamme parhaalla mahdollisella tavalla, siksi kehitämme omaa osaamistamme jatkuvasti.





Arja Piironen
  • Yrittäjä
  • NDT, Bobath vauvaterapeutti
  • Lymfaterapeutti, LYKO
  • Kompressiotuotteet
  • Geriatrinen erikoisosaaja

 0400 578 361

 arja.piironen@virike.fi





Sanna Märkälä
  • Fysioterapeutti
  • Lasten fysioterapian vastaava
  • NDT, Bobath terapeutti
  • Neurologian erik.
  • Alaraajatutkimukset / pohjallisten valmistus

 040 770 2990

 sanna.markala@virike.fi





Heli Eklund
  • Fysioterapeutti
  • Lymfaterapeutti, LYKO
  • Kompressiotuotteet
  • Geriatrinen erikoisosaaja
  • Tunteva-hoitaja
  • Vauvahieronta
  • Psykofyysinen fysioterapia

 0400 525 808

 heli.eklund@virike.fi





Jarno Hokkanen
  • Fysioterapeutti, AMK
  • Auron fysioterapia vastaava
  • TULE-fysioterapia
  • Leikkausten jälkeinen fysioterapia
  • Myofaskiaalinen manipulaatio
  • Alaraajatutkimukset / pohjallisten valmistus

 0400 162 562

 jarno.hokkanen@virike.fi





Marina Buuri
  • Fysioterapeutti, YAMK
  • Lymfaterapeutti, LYKO
  • Kompressiotuotteet
  • Akupunktio
  • TULE fysioterapia
  • Leikkausten jälkeinen ft
  • Myofaskiaalinen teippaus

 0400 591 561

 marina.buuri@virike.fi





Jenni Rossi
  • Fysioterapeutti, AMK
  • Tuki-ja liikuntaelin fysioterapia
  • Akupunktio
  • Sähköakupunktio
  • Leikkausten jälkeinen fysioterapia
  • Kuumakivihieronta
  • Alaraajatutkimukset / pohjallisten valmistus
  • Personal Trainer

 050 505 9400

 jenni.rossi@virike.fi





Tiina Kontio
  • Fysioterapeutti, AMK
  • NDT, Bobath terapeutti
  • Lasten- ja nuorten fysioterapia
  • Lantionpohjan toimintahäiriöiden fysioterapia
  • Neurologinen fysioterapia

 050 555 7115

 tiina.kontio@virike.fi





Kari-Pekka Tujula
  • Kuntohoitaja, MST
  • Ammatinharjoittaja

 050 375 1770

 pekka.tujula@gmail.com





Antti Ropo
  • Fysioterapeutti, AMK
  • Ammatinharjoittaja
  • Urheilufysioterapeutti
  • TULE ft

 050 555 4886

 antti.ropo@virike.fi





Päivi Mielikäinen
  • Sihteeri
  • Ajanvaraus

 010 420 8200

 info@virike.fi